4. POSTNA NEDELJA, 18. 3. 2012

Na voljo je nova številka DRUŽINE. V tej številki je veliko člankov na temo nedeljskega referenduma, zato Vam jih priporočam v branje.
Prav tako je na voljo nova številka župnijskega lista RAST za dva tedna.

Tretja nedelja v mesecu: ob 14h bo križev pot za duhovne poklice.

Jutri pa gremo na Brezje, kjer bomo potem iz Posavca do bazilike sodelovali kot župnija pri križevem potu. Odhod izpred župnišča bo ob 13.30, na Posavcu pri križu pa bo začetek ob 14.30.

MAŠA PRI SESTRAH pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

KRIŽEV POT: Vsak petek ob 19h. Ob nedeljah ob 14h, ob isti uri tudi na Rupi.

V ponedeljek, 19. 3., bo praznik sv. Jožefa. Poleg tega obhajamo tudi obletnico ustanovitve župnije (21 let). Sveti maši bosta ob 9.30 in ob 19h. Še posebej vabim vse veroučence in starše, da se radi priporočajo zavetniku družin sv. Jožefu. S tem praznikom začenjamo TEDEN DRUŽINE.

V sredo, 21. 3., bo po maši SVETOPISEMSKI VEČER. Lepo vabljeni k branju in premišljevanju božje besede. Beremo Jakobovo pismo.

V četrtek, 22. 3., bo ob 20h KATEHEZA ZA STARŠE. Tokrat bomo spregovorili o angelih. Starši lepo vabljeni!

V petek, 23. 3., bo 19h sveta maša, s katero bomo začeli 24-urno češčenje ob godu sv. Modesta. Pri stranskih vratih bo list, kamor se vpišite predvsem za češčenje od 23h naprej, da lahko brez skrbi tudi ponoči častimo Najsvetejše. Več o samem sporedu češčenja si lahko preberete na notranji strani. V soboto, 24. 3., bosta sveti maši ob 930 in 19h. Po maši bo še akademija v čast materinskega dne.

V nedeljo, 25. 3., bo peta postna - tiha nedelja. Pri vseh mašah bodo na voljo oljčne vejice.

Bogoslužni zvezek: odgovorite na 1. vprašanje.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30