27. NEDELJA MED LETOM, 7.10.2012

Na voljo je nova številka Družine, Ognjišče, Prijatelj in nova Misijonska obzorja.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V ponedeljek, 8. 10., bo ob 20h srečanje za starše 2. razreda, to so bodoči prvoobhajanci. V četrtek, 11. 10., bo ob 20h srečanje za starše 3. in 4. razreda. Lepo povabljeni starši, da pridete na srečanja teh razredov.

V sredo, 10. 10., bo ob 17h srečanje skupine Abraham. Naš gost bo nekdanji diakon, sedaj župnik in dekan v Mokronogu g. Klavdio Peterca.

V četrtek, 11. 10., bo ob 20.30 molitveno srečanje obeh zakonskih skupin.

V nedeljo, 14. oktobra, bomo obhajali semenj. To bo prva obletnica posvetitve cerkve. Sveti maši bosta: ob 7.30 in 9.30. Po maši ob 9.30 bo druženje na župnijskem dvorišču. Vabim gospodinje, da pripravijo sladke dobrote. Ta dan ne bo svete maše ob 11h. Sveti Modest, prosi za nas!

OKTOBER-MESEC ROŽNEGA VENCA IN ZAČETEK LETA VERE: Molitev rožnega venca bo vsak dan pred mašo in v nedeljo ob 14h. Naj nam ne bo žal časa, da zmolimo vsak dan vsaj eno desetko. Zelo priporočam vsaj kratko molitev rožnega venca po družinah.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019