32. NEDELJA MED LETOM, 11.11.2012

Na voljo je nova številka Družine, novembrsko Ognjišče in nova številka župnijskega lista Rast za dva tedna.

Ta torek, 13. 11., v župniji ne bo svete maše. Pri sestrah pa bo maša v ponedeljek ob 7h zjutraj.

V mesecu novembru molimo pri delavniških svetih mašah za rajne. Kdor želi, lahko imena sporoči v župnijsko pisarno.

V sredo, 14. 11., bo ob 16h srečanje skupine Abraham. Naš gost bo g. Matej Nastran, župnik v Škofji Loki. Spoznali smo ga kot nekdanjega diakona, potem loškega kaplana, zdaj bo naš gost v vlogi župnika. Lepo vabljeni.

V četrtek, 15. 11., bo ob 20.30 bo srečanje I. zakonske skupine.

V petek, 16. 11., bo ob 19h srečanje mladine.

V soboto, 17. 11., bo pri večerni maši naš gost g. Karel Gržan. Po maši bo v dvorani predavanje za starše veroučne šole in vse druge. Naslov večera: Vzgoja za vero v družini. Še enkrat vabim starše veroučencev, da ne zamudite te lepe priložnosti.

V nedeljo, 18. 11., bo tretja nedelja v mesecu. Pri vseh mašah bo darovanje za cerkev.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019