33. NEDELJA MED LETOM, 18.11.2012

Na voljo je nova številka Družine in novembrsko Ognjišče. Rast je izšla prejšnji teden.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V mesecu novembru molimo pri delavniških svetih mašah za rajne. Kdor želi lahko še sporoči imena v župnijsko pisarno.

V sredo, 21. 11., bo po maši svetopisemski večer. Lepo vabljeni k branju in premišljevanju Svetega pisma.

V četrtek, 22. 11., bo ob 20h kateheza za odrasle. Naslov srečanja bo: Človek odgovarja Bogu-verujem. Lepo povabljeni starši in vsi drugi, ki pomagate pri vzgojnem delu.

V četrtek, 22. 11., bo god sv. Cecilije, zavetnice cerkvene glasbe. Pri sveti maši se bomo zahvalili za dar petja in se spomnili vseh pokojnih pevcev in pevk.

IZDELOVANJE ADVENTNIH VENČKOV: Izdelovali jih bomo v petek 23.11. zvečer po sveti maši in v soboto 24.11. od 15h naprej. Izkupiček od darov za adventne venčke bo namenjen naši župnijski Karitas. K izdelovanju vabim, birmance, starše in botre. Ti venčki bodo na voljo na prvo adventno nedeljo pri vseh svetih mašah.

V nedeljo, 25. 11., bo nedelja Kristusa Kralja vesoljstva. S to nedeljo zaključujemo cerkveno leto in se začnemo pripravljati na advent.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019