34. NEDELJA MED LETOM, 25.11.2012

Na voljo je nova številka Družine in decembrsko Ognjišče. Prav tako je na voljo nova številka župnijskega lista Rast za tri tedne.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

Vse o sprejemanju mašnih namenov za prve tri mesece naslednjega leta je zapisano v Rasti.

V ponedeljek, 26. 11., bo ob 19h priprava na krst. Krščevanje bo v nedeljo, 2. 12., po enajsti sveti maši.

V sredo, 28. 11., bo po maši srečanje sodelavcev karitas. Ta dan bo tudi tradicionalni dobrodelni koncert KLIC DOBROTE.

V soboto, 1.12., bo po maši kratek koncert ženskega pevskega zbora Plamenke. Zbor vodi gospa Sonja Puzin, organistka v Kokri. Tiho češčenje Najsvetejšega pa bo v soboto, 15. decembra, po sveti maši.

V nedeljo, 2.12., bo prva adventna nedelja in nedelja Karitas. Nabirka pri vseh mašah je 2/3 namenjena Župnijski Karitas, 1/3 Škofijski Karitas. Nabirko vam zelo priporočam. S temi darovi v vsaj majhni meri pomagamo družinam v stiski.

Adventne venčke boste lahko dobili v soboto in nedeljo pri svetih mašah. Dar 15 EUR je v celoti namenjen župnijski karitas.

Vse potrebno za praznovanje adventa in božiča boste od naslednje nedelje lahko dobili v kiosku.

Na prvo adventno nedeljo, 2. 12., bo pri vseh mašah na voljo spovednik od drugod.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019