1. ADVENTNA NEDELJA, 2.12.2012

Na voljo je nova številka Družine in decembrsko Ognjišče. V ognjišču najdete tudi pogovor Roberta Friškovca z našimi mladimi. Priporočam v branje. Rast je izšla prejšnji teden.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V nedeljo, 2.12., bo prva adventna nedelja in nedelja Karitas. Hvala vsem prostovoljkam in prostovoljcem naše župnijske karitas, ki nikoli ne merite svojega prostega časa za pomoč potrebnim.

Adventne venčke boste lahko dobili v soboto in nedeljo pri svetih mašah. Dar 15 EUR je v celoti namenjen župnijski karitas.

Od ponedeljka, 3. 12., začnemo z adventno pobožnostjo Marijo nosijo. Na voljo bodo trije Marijini kipci v lesenih škatlah. Zraven bo priložen predlog molitve, seveda pa jo lahko oblikujete tudi sami. Povabite k molitvi še koga od sosedov ali prijateljev. Kipci bodo na mizici pod korom. Preden ga vzamete, pa se podpišite na priloženi list.

V sredo, 5. 12., bo po maši slavilna molitev.

V četrtek, 6. 12., bo ob 20h srečanje članov ŽPS.

V petek, 7. 12., bo prvi petek v mesecu. Dopoldne bom obhajal bolnike po domovih, zvečer bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu.

V petek, 7. 12., bo ob 19h srečanje srednješolske mladine.

V soboto, 8. 12., bo MIKLAVŽEVANJE. Miklavž sporoča, da darila prinesete do 7. Decembra. Darila odddajte v košare pod korom. Vrednost darila naj nikakor ne presega 3€. Če bi radi darovali več, lahko darujete za potrebe Karitas. Bodite skromni! MIKLAVŽ BO PRIŠEL MED NAS OB 15.30 V ŽUPNIJSKO DVORANO.

V soboto, 8. 12., bo slovesni praznik Marijinega brezmadežnega spočetja – Brezmadežna. Sveti maši bosta ob 9.30 in 18h. Od srede do praznika se bomo s petjem – tridnevnico pripravljali na praznik. Vabljeni k svetim mašam.

V soboto, 8. 12., bo pri maši ob 18h naš gost prof. dr. Drago Ocvirk. Dr. Ocvirk predava na ljubljanski teološki fakulteti, pol leta pa to isto počne kot misijonar na Salomonovih otokih v Tihem oceanu. Nagovoril nas bo pri sveti maši, potem pa bo imel v dvorani predavanje ob fotografijah.

Vse potrebno za praznovanje adventa in božiča boste od 1. adventne nedelje lahko dobili v kiosku.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019