JEZUSOV KRST, 13.1.2013

Na voljo je nova številka Družine. Rast je izšla prejšnji teden. Vabim Vas k obnovitvi naročnine za verski tisk. Zveste in nove naročnike vabim, da se oglasite v župnijski pisarni. Prav tako lahko darujete za sklad Milijonar dobrote.

V sredo, 16. 1., bo po maši svetopisemski večer. Lepo vabljeni k branju in premišljevanju Božje besede. Ta večer bo po maši tudi slavilna molitev.

V četrtek, 17. 1., bo ob 20.30 srečanje II. zakonske skupine.

Od tega petka, 18. 1., do naslednje nedelje obhajamo ekumensko osmino za edinost kristjanov. Skupaj in v osebni molitvi prosimo: »Da bi bili eno.«

V petek, 18. 1., bo ob 19h srečanje srednješolske mladine.

V soboto, 19. 1., bo po maši v cerkvi koncert božičnih pesmi Akademskega pevskega zbora France Prešeren. Zboru bo dirigiral Matej Penko, orgelsko spremljavo pa bo izvajal Gašper Jereb.

V nedeljo, 20. 1., bo tretja nedelja v mesecu. Pri vseh mašah bo darovanje za cerkev.

Že lansko leto smo bili priča lepemu dobrodelnemu koncertu humanitarne ustanove H.O.P.E. Tudi letos bo v nedeljo, 20. januarja, ob 19h v Domu krajanov Primskovo dobrodelni koncert. Vstopnice po 15 EUR dobite tudi v naši župnijski pisarni ali uro pred koncertom pri vhodu v dvorano. Več o tem koncertu najdete v zadnji Rasti oz. si ogledate plakat na oglasni deski.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30