2. NEDELJA MED LETOM, 20.1.2013

Na voljo je nova številka Družine in nova številka župnijskega lista Rast za dva tedna.

Vabim Vas k obnovitvi naročnine za verski tisk. Zveste in nove naročnike vabim, da se oglasite v župnijski pisarni. Prav tako lahko darujete za sklad Milijonar dobrote.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

Ves teden bomo obhajali ekumensko osmino za edinost kristjanov. Skupaj in v osebni molitvi prosimo: »Da bi bili eno.« Molitveno osmino bomo zaključili v petek na praznik spreobrnitve apostola Pavla.

V četrtek, 24. 1., bo ob 20h kateheza za odrasle. Smo v letu vere in bomo tik pred zaključkom ekumenske osmine za edinost kristjanov. Med nami živijo ljudje drugih krščanskih veroizpovedi, predvsem pravoslavni kristjani. Večer bomo v glavnem namenili njihovemu krščanskemu življenju. Kaj imamo skupnega in v čem so razlike. Lepo povabljeni starši in vsi drugi.

Zavod sv. Stanislava in Škofijska Klasična gimnazija vabita na dan odprtih vrat, ki bo v soboto, 26. 1., od 8. do 12. ure. Oglejte si plakat na oglasni deski.

Zadnja januarska nedelja je nedelja Svetega pisma. Birmanci bodo izbrali svoj svetopisemski citat. V obliki lističev nam jih bodo podelili pri vseh svetih mašah.

V Rasti si lahko preberite predlog za obhajanje petih prvih sobot. Knjižico p. Antona Nadraha, ki govori o tej pobožnosti, lahko dobite v župnijski pisarni in ob nedeljah v kiosku z verskim tiskom.

Vabilo na romanje: župnija in agencija Aritours bo od 27. 4. do 30. 4. Organizirala romanje v Rim. Program je oglasni deski in pri stranskem vhodu ter pri kiosku z verskim tiskom. Prijave sprejemamo do nedelje, 17. februarja. Še posebej vabim birmance, starše in botre, da se nam pridružijo na romanju. Možno je tudi plačilo stroškov na obroke.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec julij 2019