4. NEDELJA MED LETOM, 3.2.2013

Na voljo je nova številka Družine, februarsko Ognjišče, revija Prijatelj in nova številka župnijskega lista Rast za tri tedne. Še vedno lahko obnovite naročnine za verski tisk in darujete za sklad Milijonar dobrote.

V ponedeljek, 4. 2., bo ob 19h srečanje za starše birmancev. Zagotovo naj pride vsaj eden od staršev.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V sredo, 6 2., bo po maši slavilna molitev.

V četrtek, 7. 2, bo ob 20h srečanje članov ŽPS.

Radio Ognjišče in Nadškofijska Karitas Maribor vabita na pustni ples z dobrim namenom na pustno sobotno iskrico, ki bo v soboto, 9. Februarja, ob 12h v dvorani zavoda sv. Stanislava v Šentvidu nad Ljubljano: vstopnine ni, darovi za krofe pa bodo namenjeni opremi nevro terapevtske sobe za otroke s posebnimi potrebami (OŠ Gustav Šilih v Mariboru).

V prejšnji Rasti si lahko preberite predlog za obhajanje petih prvih sobot. Knjižico p. Antona Nadraha, ki govori o tej pobožnosti, lahko dobite v župnijski pisarni in ob nedeljah v kiosku z verskim tiskom. Običajno prvosobotno češčenje bo naslednjo soboto, 9. februarja.

Vabili na dve romanji : župnija in agencija Aritours bo od 27. 4. do 30. 4. Organizirala romanje v Rim.

Program je na oglasni deski in pri stranskem vhodu ter pri kiosku z verskim tiskom. Prijave sprejemamo do nedelje, 17. februarja. Poleg vseh drugih še posebej vabim birmance, starše in botre, da se nam pridružijo na romanju. Možno je tudi plačilo stroškov na obroke.

Drugo romanje bo postno romanje v Porabje, 9. marca. Več o tem najdete v Rasti. Prijave že sprejemamo v pisarni.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.00