1. POSTNA NEDELJA, 17.2.2013

Ljubljanski nadškof Anton Stres po naročilu apostolskega sedeža priporoča vsem župnijam, da se v vsaki župnijski cerkvi daruje sveta maša za sedanjega papeža Benedikta. V naši župniji bo to v petek, 22.2., ob 18. uri. Povabljeni k tej sveti daritvi, kakor tudi k osebni molitvi za Cerkev in razsvetljenje Svetega duha.

SEDMI DNEVI: v ponedeljek za Angelo Hvasti, v sredo za Marijo Belovič, v četrtek za Marjana Lapan in v soboto za Angela Kuštrin.

Na voljo je nova številka Družine. V njej si lahko obširno preberete o odstopu papeža Benedikta. Še vedno lahko darujete za sklad Milijonar dobrote.

KRIŽEV POT: vsak petek ob 18h, ob nedeljah pa ob 14h.

Danes v nedeljo, 17. 2., bo postno romanje naše in kranjske župnije na Tabor. Avtobus odpelje iz Čirč ob 14.30 in bo ustavil pri Vodovodnem stolpu ter Zdravstvenem domu. Ob 15.30 bo križev pot, nato pa sveta maša. Strošek za prevoz boste poravnali na avtobusu. Vsi, ki bi želeli peš poromati na Tabor, bo odhod ob 13h izpred župnišča.

V ponedeljek, 18. 2., bo po molitveni uri srečanje karitas.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V torek, 19. 2., bo ob 20.30 I. zakonske skupine.

V sredo, 20. 2., bo po maši slavilna molitev. Isti večer bo po maši svetopisemski večer. Lepo povabljeni k branju in premišljevanju Božje besede. Beremo Apostolska dela.

V sredo, 20. 2., bo ob 19h srečanje za starše 3. in 4. Razreda.

Vabili na dve romanji : podaljšujemo prijavo za romanje v Rim in Assisi od 27. 4. do 30. 4. Zaenkrat nas je prijavljenih 26 romarjev. Za izpeljavo romanja potrebujemo odziv vsaj še nekaj romarjev. Povabite še koga. Program je na oglasni deski in pri stranskem vhodu ter pri kiosku z verskim tiskom.

Poleg vseh drugih še posebej vabim birmance, starše in botre, da se nam pridružijo na romanju. Možno je tudi plačilo stroškov na obroke.

Za drugo romanje v Porabje, 9. marca, je že čakalna vrsta, podrobnejše informacije dobite v župnijski pisarni.

Šolske sestre vabijo k molitvenem srečanju. Ta bo vsak torek v postu ob 19h v sestrski kapeli. Za več informacij vzemite liste pri kiosku z verskim tiskom.

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00 in 11.30

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 17.30-18.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast - junij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom