2. POSTNA NEDELJA, 24.02.2013

Na voljo je nova številka Družine, marčevsko Ognjišče in nova številka župnijskega lista Rast za dva tedna.

KRIŽEV POT: vsak petek ob 18h, ob nedeljah pa ob 14h. Danes bo križev pot ob 14h v kapeli pri sestrah. Tudi na Rupi bo vsako nedeljo ob 14 križev pot.

Ne spreglejte, da v torek in sredo v župniji ne bo svete maše.

Vsak torek bo od 19h do 20.30 ure v kapeli pri sestrah molitveno srečanje. Vzemite si povabilo na listu pri kiosku z verskim tiskom.

V petek, 1. 3., bo prvi petek. Dopoldne bom obhajal bolnike po domovih, zvečer bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu.

V soboto, 2. 3., bo prva sobota. Po maši bo 45min tihega češčenja Najsvetejšega. V Rasti si lahko ponovno preberete o pobožnosti petih prvih sobot. Ob nedeljah pa lahko dobite v kiosku knjižico p. Antona Nadraha, ki spodbuja k tej pobožnosti.

Danes teden, 3. 3., bo tretja postna nedelja. Pri vseh mašah bo na voljo spovednik od drugod.

Vabilo na romanje: podaljšujemo prijavo za romanje v Rim in Assisi od 27. 4. do 30. 4. Zaenkrat nas je prijavljenih 32 romarjev. Romanje je praktično že zagotovljeno, še vedno pa se lahko prijavite. Program je na oglasni deski in pri stranskem vhodu ter pri kiosku z verskim tiskom. Poleg vseh drugih še posebej vabim birmance, starše in botre, da se nam pridružijo na romanju. Možno je tudi plačilo stroškov na obroke.

Za drugo romanje v Porabje, 9. marca, so prijave zaključene. Vse, ki ste se prijavili,vabim, da poravnate strošek romanja.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec julij 2019