3. POSTNA NEDELJA, 3.3.2013

Na voljo je nova številka Družine, marčevsko Ognjišče. Rast je izšla prejšnji teden in je še na voljo.

KRIŽEV POT: vsak petek ob 19h, ob nedeljah pa ob 14h. Danes (3.3.) bo križev pot ob 14h v cerkvi. Tudi na Rupi bo vsako nedeljo ob 14h križev pot.

Od ponedeljka 4. 3. naprej bodo svete maše ob 19. uri, popoldanske uradne ure pa ob četrtkih in petkih od 17.30 do 18.30 ure.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V sredo, 6. 3., bo po maši slavilna molitev.

V četrtek, 7. 3., bo ob 20h srečanje članov Žps.

Vabilo na romanje: podaljšujemo prijavo za romanje v Rim in Assisi od 27. 4. do 30. 4. Zaenkrat nas je prijavljenih 32 romarjev. Romanje je že zagotovljeno, še vedno pa se lahko prijavite. Program je na oglasni deski in pri stranskem vhodu ter pri kiosku z verskim tiskom. Poleg vseh drugih še posebej vabim birmance, starše in botre, da se nam pridružijo na romanju. Možno je tudi plačilo stroškov na obroke.

Za drugo romanje v Porabje, 9. marca, so prijave zaključene. Vse, ki ste se prijavili, vabim, da poravnate strošek romanja. Odhod avtobusa bo ob 5.45 izpred župnišča.

Župnija Kranj Šmartin vabi v soboto, 9. 3., ob 19h v šmartinski dom k ogledu muzikla o Materi TEREZIJI z naslovom: Svinčnik zanj. Oglejte si tudi plakat na oglasni deski. Ogled muzikla vam zelo priporočam.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - Julij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom