CVETNA NEDELJA, 24.3.2013

pdfVELIKA NOČ_2013.pdf

Na voljo je nova velikonočna številka Družine. V prvem delu je v veliki meri posvečena izvolitvi novega papeža Frančiška. Priporočam vam jo v branje. Prav tako je na voljo nova številka Ognjišča. Tako Družina kot Ognjišče prinašata sliko novega papeža.

Izšla je nova številka župnijskega lista Rast za tri tedne. Ta ima velikonočno prilogo, ki prinaša vse potrebne informacije o praznovanju velike noči.

Priložnost za sveto spoved v tem tednu: v ponedeljek in torek po ure pred sveto mašo. Spovednik od drugod bo na voljo v sredo od 17h naprej. Pri sv. Kancijanu v Kranju bo p. Lojze Markelj spovedoval od srede do velike soboto, vsak dan od 7h do 12h ter od 14h do 19h.

Obredi velikega tedna bodo vsak dan ob 19h. KRIŽEV POT na veliki petek ob 15h. H križevem potu ste še posebej povabljeni birmanci.

Na veliko soboto, 30. 3., radi obiščimo Jezusa v božjem grobu. Češčenje Najsvetejšega je najpomembnejše dejanje pred velikonočno vigilijo.

Na veliko noč, 31. 3., bodo svete maše po nedeljskem redu. Vstajenjska slovesnost bo pri maši ob 7.30.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec julij 2019