VELIKA NOČ, 31.3.2013

Na voljo je še velikonočna številka Družine in Rast, ki je izšla prejšnji teden. Kot običajno bo na veliko noč ob 19h sveta maša tudi v kranjski porodnišnici. Lepo povabljeni.

Na velikonočni ponedeljek, 1. 4., bosta sveti maši ob 7.30 in 9.30.

Ves teden nadaljujemo birmansko devetdnevnico obenem pa tudi devetdnevnico božjega usmiljenja pred belo nedeljo. K devetdnevnici ste vedno povabljeni tudi starši in botri. Vsak dan bomo spoznavali življenje nekaterih svetnikov 20. stoletja.

V torek, 2. 4., bo ob 18h srečanje g. škofa Antona Jamnika z birmanci, starši in botri. Z birmanci se v torek dobimo ob 17.30. K srečanju ste povabljeni tudi veroučenci veroučne šole. Škofu bomo predstavili naše delo pri verouku potem pa nas on nagovoril in birmance tudi kaj povprašal. Po končanem srečanju bo sveta maša med katero bo g. škof na voljo za sveto spoved. Po srečanju po v župnijski dvorani srečanja škofa s člani ŽPS, ključarji in sodelavci karitas.

V petek, 5. 4., bo prvi petek. Dopoldne bom obhajal bolnike po domovih, zvečer bo devetdnevnica, litanije in blagoslov z Najsvetejšim.

V soboto, 6. 4., bo prva sobota. Po maši bo 45min tihega češčenja Najsvetejšega.

V nedeljo, 7. 4., bo bela nedelja - nedelja Božjega usmiljenja. Ta dan je v naši župniji slovesnost svete birme. Ne spreglejte, da sta ta dan samo dve sveti maši: ob 7.30 in 11h. Na belo nedeljo ni svete maše ob 9.30.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - Julij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom