Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

VELIKA NOČ, 31.3.2013

Na voljo je še velikonočna številka Družine in Rast, ki je izšla prejšnji teden. Kot običajno bo na veliko noč ob 19h sveta maša tudi v kranjski porodnišnici. Lepo povabljeni.

Na velikonočni ponedeljek, 1. 4., bosta sveti maši ob 7.30 in 9.30.

Ves teden nadaljujemo birmansko devetdnevnico obenem pa tudi devetdnevnico božjega usmiljenja pred belo nedeljo. K devetdnevnici ste vedno povabljeni tudi starši in botri. Vsak dan bomo spoznavali življenje nekaterih svetnikov 20. stoletja.

V torek, 2. 4., bo ob 18h srečanje g. škofa Antona Jamnika z birmanci, starši in botri. Z birmanci se v torek dobimo ob 17.30. K srečanju ste povabljeni tudi veroučenci veroučne šole. Škofu bomo predstavili naše delo pri verouku potem pa nas on nagovoril in birmance tudi kaj povprašal. Po končanem srečanju bo sveta maša med katero bo g. škof na voljo za sveto spoved. Po srečanju po v župnijski dvorani srečanja škofa s člani ŽPS, ključarji in sodelavci karitas.

V petek, 5. 4., bo prvi petek. Dopoldne bom obhajal bolnike po domovih, zvečer bo devetdnevnica, litanije in blagoslov z Najsvetejšim.

V soboto, 6. 4., bo prva sobota. Po maši bo 45min tihega češčenja Najsvetejšega.

V nedeljo, 7. 4., bo bela nedelja - nedelja Božjega usmiljenja. Ta dan je v naši župniji slovesnost svete birme. Ne spreglejte, da sta ta dan samo dve sveti maši: ob 7.30 in 11h. Na belo nedeljo ni svete maše ob 9.30.

 

 

V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

MED TEDNOM: vsak dan ob 19h,
razen ob torkih je maša ob 7h zjutraj v kapeli pri sestrah
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00.

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 19.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30

ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

Rast - september 2019

pdfRAST-19-9.pdf

Duhovna misel v juniju

Vzemite moj jarem nase in učite se od mene, ker moj jarem je prijeten in moje breme je lahko.

Molitveni namen v juniju

za naše družine

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih