3. VELIKONOČNA NEDELJA, 14.4.2013

Na voljo je nova številka Družine in nova številka župnijskega lista Rast za dva tedna. V Družini vam še posebej priporočam v branje o škofu Rožmanu, ki od včeraj počiva v ljubljanski stolnici.

V tednu do naslednje 4. velikonočne nedelje, nedelje Dobrega Pastirja, bo potekal TEDEN MOLITVE ZA DUHOVNE POKLICE. Vsak dan bomo pri sveti maši prebirali razmišljanje na to temo in se v skupnih prošnjah obračali na Gospoda žetve za nove delavce v Gospodovem vinogradu.

Maša pri sestrah bo v torek ob 7h zjutraj.

V sredo, 17. 4., bo po maši svetopisemski večer. Lepo vabljeni k branju in premišljevanju Svetega pisma. Beremo Pavlova pisma.

V sredo, 17. 4., bo po maši slavilna molitev.

V četrtek, 18. 4., bo ob 20.30 srečanje I. zakonske skupine.

V petek, 19. 4., bo ob 20h srečanje za srednješolce.

V nedeljo, 21. 4., bo tretja nedelja v mesecu. Pri vseh mašah bo darovanje za cerkev.

Župnija Kranj Primskovo vabi v nedeljo, 14. 4., ob 14h na srečanje Frančiškove družine. Gre za t.i. tretji red v katerem se zbirajo laiki in tudi duhovniki. Z veseljem vabijo na srečanje nove člane še posebej tisti, ki jim je posebej pri srcu sv. Frančišek in njegova duhovnost. Srečanje bo vodil kapucin br. Miha Sekolovnik.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec julij 2019