5. VELIKONOČNA NEDELJA, 28.4.2013

Na voljo je nova številka Družine, novo Ognjišče in nova Mavrica. Prav tako je na voljo nova številka župnijskega lista Rast za dva tedna.

V torek, 30. 4., v župniji ne bo svete maše, tako kot je zapisano v Rasti.

V sredo, 1. 5., bo praznik svetega Jožefa delavca in začetek marijanske pobožnosti šmarnic. Sveta maša bo ob 9.30. Ob koncu bomo izpostavili Najsvetejše in zmolili litanije Matere božje. Družine, otroke in odrasle vabim k obisk šmarnic, ki bodo med tednom ob 19h, ob nedeljah v maju bodo šmarnice pri maši ob 9.30. Na Rupi bodo šmarnice samo ob nedeljah ob 19h.

V petek, 3. 5., bo prvi petek v mesecu. Dopoldne bom obhajal bolnike po domovih, zvečer bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu. Vabim vas, da sporočite v župnišče, če bi kdo od ostarelih in bolnih želel obisk duhovnika na domu.

V soboto, 4. 5., bo prva sobota. Po maši bo 45 min tihega češčenja Najsvetejšega.

Oklic: krščanski zakon nameravata skleniti Luka Roblek in Manca Rus. Podatki so na oglasni deski, mi pa se ju spomnimo v molitvi.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30