7. VELIKONOČNA NEDELJA, 12.5.2013

Na voljo je nova številka Družine, majsko Ognjišče in nova številka župnijskega lista Rast.

Še vedno se lahko prijavite za romanje skupine Abraham, ki bo v sredo, 15. 5. Odhod avtobusa bo ob 7h izpred župnišča. Ceno prevoza 11€ boste poravnali na avtobusu.

ŠMARNICE: med tednom vsak dan ob 19h. Ob nedeljah pri maši ob 9.30 in ob 19h na Rupi.

V ponedeljek, 13. 5., goduje Fatimska Mati božja. Spomnili se bomo teh milostnih trenutkov v Fatimi pri sveti maši in šmarnični pobožnosti.

V torek, 7. 5., bo poleg oznanjene maše tudi maša ob 7h zjutraj v kapeli.

V sredo, 15. 5., bo po maši svetopisemski večer. Lepo vabljeni k branju in premišljevanju Pavlovih pisem.

Tridnevnica pred obhajilom: ta bo od 15. 5. do 17. 5. Vsak dan se bomo pri in po maši pripravljali s prvoobhajanci na nedeljsko slovesnost. V četrtek, 16. 5., bo ob 20h srečanje za starše prvoobhajancev, kot duhovna priprava na prvo sveto obhajilo. Srečanje bo vodil g. Robi Friškovec. V petek bom od 18h naprej na voljo za sveto spoved.

V četrtek, 16. 5., bo ob 20.30 srečanje I. zakonske skupine.

V nedeljo, 19. 5., bo ob 9.30 v naši župniji slovesnost PRVEGA SVETEGA OBHAJILA. Za prvoobhajance bo rezerviran sredinski del klopi, za starše pa zadnji sklop klopi, gledano od stranskega vhoda. To nedeljo ni enajste svete maše. Vse, ki boste prišli na slovesnost, prosim, da upoštevate navodila redarjev pred cerkvijo. Avtomobile parkirajte na parkirišču pri Zdravstvenem domu ali Gorenjskih oblačilih. Ne puščajte svojih avtomobilov na pločnikih!

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 16.30-17.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast - februar 2020

pdfRAST- februar 2020