9. NEDELJA MED LETOM, 2.6.2013

Na voljo je nova številka Družine in nova številka Ognjišča. Rast je izšla prejšnji teden in je še na voljo.

VRTNICE: so junijska pobožnost v čast Srcu Jezusovemu. Prebirali jih bomo ob petkih in sobotah v tem mesecu.

MAŠA PRI SESTRAH: ta bo v torek, 4. 6., ob 7h zjutraj. Tudi v sredo, 5. 6., bo sveta samo zjutraj ob 7h v kapeli pri sestrah.

V petek, 7. 6., bo slovesni praznik Srca Jezusovega. Obenem je to tudi prvi petek v mesecu. Dopoldne bom obhajal bolnike po domovih, zvečer bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu. Na praznik in naslednjo nedeljo bomo obnovili posvetitev v čast Srcu Jezusovemu.

Danes teden, 9. 6., bo pri vseh mašah na voljo spovednik o drugod. Izkoristite to priložnost.

Prijavnice za oratorij bodo so na voljo pri kiosku z verskim tiskom, na spletni strani in pri veroučnih urah v tem tednu.

ORATORIJ 2020

Potekal bo od 17.8. do 21.8.2020
Prijavite se do 15. julija 2020, s prijavnico ki jo najdete na naslednji povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2I1oeRUZRdr7fW6u-k1fACtbtPbg3DfkgD6S0qsuDaEVHrQ/viewform

OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00

med tednom po večerni maši. kadar mašuje drug duhovnik, uradne ure odpadejo.

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

RAST - Julij 2020

duhovna misel v času koronavirusa

Kuge, lakote in vojske, reši nas o Gospod!

molitveni namen v času koronavirusa

za zdravje v času nevarnosti okužbe s koronavirusom