12. NEDELJA MED LETOM, 23.6.2013

Na voljo je nova številka Družine. Rast je izšla prejšnji teden in je še na voljo.

VRTNICE: so junijska pobožnost v čast Srcu Jezusovemu. Prebiramo jih ob petkih in sobotah v tem mesecu.

Iniciativna skupina za molitev in post za domovino pred praznikom državnosti letos tretje leto zapored pripravlja dan molitve in posta za domovino, ki bo potekal od nedelje, 23. junija 2013 zvečer, do ponedeljka, 24. junija 2013 zvečer. Spokorni dan se bo sklenil v stolni cerkvi sv. Nikolaja v Ljubljani, kjer bo nadškof Anton Stres daroval tradicionalno mašo za domovino.

MAŠA PRI SESTRAH: bo v torek ob 7h zjutraj. Ta torek ste še posebej lepo povabljeni v kapelo, ko je državni praznik Dan državnosti in bo mašni namen svete daritve za našo slovensko domovino.

Prijavnice za oratorij smo zaključili. Na oratorij je prijavljenih 68 otrok.

Pri nabiralniku karitas so položnice za akcijo »Otroci nas potrebujejo«. S to akcijo Škofijske karitas Ljubljana zbiramo sredstva za pomoč pri nakupu šolskih potrebščin.

V soboto, 29. 6., bo praznik apostolov Petra in Pavla. Mašniško posvečenje v ljubljanski stolnici bo ob 9h. Praznična maša pri nas pa ob 19h.

Ne spreglejte, da od te nedelje naprej ni več nedeljske svete maše ob 11. uri.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019