13. NEDELJA MED LETOM, 30.6.2013

Ta teden ni nove Družine, prejšnji teden je izšla novomašna Družina in je še na voljo. Na voljo je nova Rast za tri tedne. Prav tako je na voljo nova številka Ognjišča.

V ponedeljek, 1. 7., bo ob 20h priprava na krst. Krščevanje bo v nedeljo, 7. 7., po poldeseti sveti maši.

MAŠA PRI SESTRAH: bo v torek in sredo ob 7h zjutraj. V sredo je sveta maša samo zjutraj, ker imamo celodnevni oratorijski izlet.

V prvem julijskem tednu je nekaj pomembnejših godov: v torek 2. 7. (ptujskogorska Mati Božja), v sredo 3. 7. (sv. Tomaž), v četrtek 4. 7. (sv. Urh) in v petek 5. 7. ( sv. Ciril in Metod).

V petek, 5. 7., bo prvi petek. Bolnike sem obhajal pred enim tednom. Zvečer bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu, litanije in blagoslov z Najsvetejšim. Lepo povabljeni, da sporočite v župnišče, če kdo od starejših želi obisk duhovnika na domu za prve petke.

V soboto, 6. 7., bo pri maši ob 19h sklep letošnjega oratorija. Pri maši se bomo potrudili predstaviti utrip letošnjega oratorija.

Pri nabiralniku karitas so položnice za akcijo »Otroci nas potrebujejo«. S to akcijo Škofijske karitas Ljubljana zbiramo sredstva za pomoč pri nakupu šolskih potrebščin.

Ne spreglejte, da od te nedelje naprej ni več nedeljske svete maše ob 11. uri.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

Rast za mesec april 2019

Duhovna misel v postu 2019

V resnici je nosil naše bolezni,

naložil si je naše bolečine,

mi pa smo ga imeli za zadetega,

udarjenega od Boga in ponižanega.

On pa je bil ranjen zaradi naših prestopkov,

strt zaradi naših krivd.

Iz 53,4-5