16. NEDELJA MED LETOM, 21. 7. 2013

Na voljo je nova številka Družine in nova številka župnijskega lista Rast za tri tedne.

V ponedeljek, 22. 7., bo god sv. Magdalene zavetnice naše podružnične cerkve na Rupi. Semenj obhajamo že to nedeljo (21.7.).

MAŠA PRI SESTRAH: ta bo v torek ob 7h zjutraj.

Danes je Krištofova nedelja. Pod korom je nabiralnik kamor boste lahko darovali vaš dar za akcijo Miva. Z darovi pomagamo pri nakupu vozil našim misijonarjem. Vzemite si kartonček z molitvijo pred vožnjo in nalepko Miva. Kot običajno boste lahko za Mivo darovali do prve avgustovske nedelje.

V četrtek, 25. 7., bo god sv. Jakoba starejšega, apostola. V naši župniji imamo znamenje na struževskem polju. Radi se mu priporočimo. Sv. Jakob starejši je zavetnik romarjev.

Vabilo na daljše peš romanje: Lahko se pridružite skupini, ki bo iz Kranja prek Žiri romala na Čatež Zaplaz. Romanje bo trajalo od 3. do 5. avgusta. Iz Kranja bo odhod do Žiri 2.8.13 ob 8h, nato se prespi v Žireh potem pa s skupino naprej proti Zaplazu. Telefonsko številko za prijavo in informacije dobite v zakristiji, v pisarni ali na spletni strani.

Info in prijava na tel.: 051322813

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 16.30-17.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast - februar 2020

pdfRAST- februar 2020