17. NEDELJA MED LETOM, 28.7.2013

Na voljo je nova številka Družine in Ognjišča.

V nabiralnik pod korom še vedno lahko darujete za Mivo, ki pomaga pri nakupu vozil slovenskim misijonarjem. Hvala Vam za velikodušen dar. Obenem pa naj nam bo sv. Krištof spodbuda, da bomo vzorni vozniki na naših cestah.

Ne spreglejte, da zadnje tri dni (29.7., 30.7. 31.7.) meseca julija ni svete maše.

V četrtek, 1. 8., bo ob 19h prvič maševal pri sv. Modestu novi župnijski upravitelj gospod Erik Švigelj. Osebna predstavitev bo v naslednji Rasti. Prav tako pa bo naknadno oznanjeno, kdaj bo umestitev novega upravitelja župnije.

V petek, 2. 8., bo prvi petek. G. Erik, novi upravitelj župnije, bo dopoldne obiskal bolnike po domovih, zvečer pri maši bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu z litanijami in blagoslovom. Vedno velja vabilo za tiste, ki ne morete več v cerkev, da to sporočite v župnišče in se dogovorite za obisk duhovnika.

V soboto, 3. 8., bo prva sobota. Po maši bo 45 min tihega češčenja Najsvetejšega. Lepo povabljeni k molitvi.

V nedeljo, 4. 8., bo prva nedelja v mesecu. Pri obeh mašah bomo pozdravili novega upravitelja župnije g. Erika Šviglja.

V mesecu avgustu bo krstna nedelja izjemoma drugo nedeljo v mesecu (11.8.). Priprava na krst bo v ponedeljek, 5. 8., ob 20h.

Mladi prostovoljci želimeljske katoliške gimnazije gredo med počitnicami pomagat ljudem v Srbiji. Kaj več o tem nam bo povedala Klara. Zadaj na mizici pa je škatla za prostovoljne prispevke za pokrivanje stroškov bivanja mladih iz Srbije. Posnemajmo mlade gimnazijce v velikodušnosti.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

Rast za mesec april 2019

Duhovna misel v postu 2019

V resnici je nosil naše bolezni,

naložil si je naše bolečine,

mi pa smo ga imeli za zadetega,

udarjenega od Boga in ponižanega.

On pa je bil ranjen zaradi naših prestopkov,

strt zaradi naših krivd.

Iz 53,4-5