Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

17. NEDELJA MED LETOM, 28.7.2013

Na voljo je nova številka Družine in Ognjišča.

V nabiralnik pod korom še vedno lahko darujete za Mivo, ki pomaga pri nakupu vozil slovenskim misijonarjem. Hvala Vam za velikodušen dar. Obenem pa naj nam bo sv. Krištof spodbuda, da bomo vzorni vozniki na naših cestah.

Ne spreglejte, da zadnje tri dni (29.7., 30.7. 31.7.) meseca julija ni svete maše.

V četrtek, 1. 8., bo ob 19h prvič maševal pri sv. Modestu novi župnijski upravitelj gospod Erik Švigelj. Osebna predstavitev bo v naslednji Rasti. Prav tako pa bo naknadno oznanjeno, kdaj bo umestitev novega upravitelja župnije.

V petek, 2. 8., bo prvi petek. G. Erik, novi upravitelj župnije, bo dopoldne obiskal bolnike po domovih, zvečer pri maši bo pobožnost v čast Srcu Jezusovemu z litanijami in blagoslovom. Vedno velja vabilo za tiste, ki ne morete več v cerkev, da to sporočite v župnišče in se dogovorite za obisk duhovnika.

V soboto, 3. 8., bo prva sobota. Po maši bo 45 min tihega češčenja Najsvetejšega. Lepo povabljeni k molitvi.

V nedeljo, 4. 8., bo prva nedelja v mesecu. Pri obeh mašah bomo pozdravili novega upravitelja župnije g. Erika Šviglja.

V mesecu avgustu bo krstna nedelja izjemoma drugo nedeljo v mesecu (11.8.). Priprava na krst bo v ponedeljek, 5. 8., ob 20h.

Mladi prostovoljci želimeljske katoliške gimnazije gredo med počitnicami pomagat ljudem v Srbiji. Kaj več o tem nam bo povedala Klara. Zadaj na mizici pa je škatla za prostovoljne prispevke za pokrivanje stroškov bivanja mladih iz Srbije. Posnemajmo mlade gimnazijce v velikodušnosti.

 

 

V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

MED TEDNOM: vsak dan ob 18h,
razen ob torkih je maša ob 7h zjutraj v kapeli pri sestrah
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00.

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 18.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30

ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

Rast - december 2019

pdfRAST-19-12.pdf

Duhovna misel v juniju

Vzemite moj jarem nase in učite se od mene, ker moj jarem je prijeten in moje breme je lahko.

Molitveni namen v juniju

za naše družine

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih