19. NEDELJA MED LETOM (11.8.2013)

Godovi in prazniki v tednu pred nami:

V ponedeljek goduje sv. Ivana Šantalska, vdova in redovnica, v torek Poncijan in Hipolit, mučenca, v sredo Maksimilijan Kolbe, duhovnik in mučenec, v četrtek slovesni in zapovedani praznik Marijinega vnebovzetja, v petek Rok, spokornik, v soboto Evzebij, papež danes teden bo 20. Nedelja med letom.

Na voljo je nova številka Družine, Misijonskih obzorij in nova Rast.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7h.

V četrtek bomo obhajali največji Marijin praznik – Vnebovzetje Device Marije. Maši bosta ob 7.30 in 9.30. Pri obeh svetih mašah bomo obnovili posvetitev Mariji.

Na predvečer praznika v sredo pa ste lepo vabljeni na Primskovo, na praznovanje Marijinega vnebovzetja ob 610-letnici božje poti. Sveto mašo bo ob 19.30 daroval stiški opat g. Janez Novak, po njej bo procesija in nato bdenje do polnoči. Na praznik bodo tam svete maše ob 7h in 9h, popoldne ob 15h pete litanije. Ob 17. Uri pa bo sklepna slovesnost z sveto mašo in obnovo posvetitve Mariji.

Župnija Kranj Drulovka Breg pa vabi na praznovanje 30 letnice svojega obstoja. Na praznik Marijinega Vnebovzetja bo ob 16. Uri daroval slovesno sveto mašo novomeški škof Andrej Glavan, med mašo pabo posvetil cerkev in oltar.

OKLICI:

Krščanski zakon nameravata skleniti:

Borut Peternel in Urška Potočnik

ter:

Jernej Klančar in Sabina Košir.

Molimo za naše zaročence!

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 16.30-17.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast - februar 2020

pdfRAST- februar 2020