VELIKA NOČ, 8. 4. 2012

Bogu hvala, da smo mogli ponovno doživeti velikonočno tridnevje in veselo Alelujo. Vsakemu posebej voščim blagoslova in notranjega veselja. Prav dejstvo Jezusovega vstajenja nam sporoča, da smemo upati in da to upanje ni prazno.

Prav posebna zahvala gre vsem sodelavcem, ki vedno priskočite na pomoč, da je obredje lepo pripravljeno, da je cerkev čista in okrašena, da prepevate in strežete duhovniku ob oltarju.

Želim, da velikonočna voščila prenesete tudi vsem, ki ne morejo praznovati z nami v cerkvi, še posebej bolnikom. Vesela aleluja vsem skupaj.

Na velikonočni ponedeljek, 9. 4., bosta sveti maši ob 7.30 in 9.30.

Velika noč ima osmino, ki se konča z naslednjo nedeljo (belo nedeljo) ali nedeljo božjega usmiljenja.

MAŠA PRI SESTRAH: bo v torek ob 7h zjutraj.

V sredo, 11. 4., bo ob 17h srečanje skupine Abraham. Tokrat bo naš gost župljan g. Andrej Friedl. Prepričan sem, da nam bo g. Andrej povedal veliko zanimivega. Lepo vabljeni na srečanje v dvorano.

Romarje v Lurd; prosim, da do 17.4. uredite preostanek plačila.

V četrtek, 12. 4., bo ob 20.30 srečanje II. zakonske skupine.

V soboto, 14. 4., bo ob 15h srečanje za starše letošnjih prvoobhajancev. Srečanje bo vodil p. Lojze Markelj. Starši se vidimo na srečanju. S seboj pripeljite tudi svojega prvoobhajanca/prvoobhajanko. Med tem, ko bo z vami p. Markelj, bom jaz z otroki. Srečanje končamo s sveto mašo ob 19h.

V nedeljo, 15. 4., bo bela nedelja in nedelja Božjega usmiljenja. Pri vseh mašah se bomo spomnili sv. Favstine Kowalske in blaženega Janeza Pavla.

VEROUČNA ŠOLA – v tem tednu ni rednega verouka. Starši prvoobhajancev, ne pozabite na sobotno srečanje.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019