21. NEDELJA MED LETOM, 25.8.2013

V ponedeljek Ivana, red. ustanoviteljica, torek Monika, mati sv. Avguština, sreda Avguštin, škof in cerkveni učitelj, četrtek mučeništvo Janeza Krstnika, petek Feliks, mučenec, sobota Nikodem, Jezusov učenec, danes teden 22. Nedelja med letom – Angelska nedelja.

Vzemite novo številko Družine, na voljo imate tudi novo Rast s prilogo za verouk. Veroučni urnik imate objavljen tudi na župnijski spletni strani, ravno tako urnik vpisa k verouku.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7h.

V soboto (31.8.) dopoldne ob 10.30, bo srečanje za ministrante.

V nedeljo danes teden (1.9.) bo umestitev novega župnika ob 9.30, umestitev bo vodil arhidiakon g. Anton Slabe. Zato maše ob 11h v nedeljo še ne bo, pač pa bomo začeli s to mašo čez dva tedna – 8. septembra.

Ravno tako je prestavljena krstna nedelja. Krščevanje bo v nedeljo 8. septembra po enajsti sveti maši, priprava na krst pa bo v ponedeljek 2. septembra.

Uradne ure so od jutri (26.8.) naprej po običajnem urniku.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30