23. NEDELJA MED LETOM, 8.9.2013

Ponedeljek Peter Klaver, torek Nikolaj Tolentinski, spokornik, sreda Prot in Hijacint, mučenca, četrtek Marijino ime, petek Janez Zlatousti, sobota praznik povišanja svetega križa, nedelja 24. Nedelja med letom- nedelja svetniških kandidatov.

Vzemite novo številko Družine in novo Rast.

Danes popoldne bo peš romanje v Velesovo. Pred župniščem se zberemo ob 12.45.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7h.

S ponedeljkom se začne redni verouk za vse razrede po urniku.

V ponedeljek zvečer ob 20h se bo v župniji Kranj na Tavčarjevi ulici začel katehumenat, to je priprava na prejem zakramentov za odrasle. Če koga poznate, ki se zanima za prejem zakramentov ga obvestite.

V sredo ob 19.30 bo v župniji Kranj na Tavčarjevi prvo srečanje delavnic molitve in življenja. Več si preberite v Rasti.

V soboto, 14.9. bo na Brezjah molitveni dan za duhovne poklice. Ob 9.30 bo molitvena ura za nove duhovne poklice in ob 10.30 sveta maša. Lepo vabljeni na Brezje.

Prijave za v Stično sprejemam v župnišču, mladi, srednješolci, študente in učenci devetega razreda lepo vabljeni.

Danes teden bomo pri maši ob 9.30 imeli šolsko mašo. Pri maši bomo blagoslovili šolske torbe in prosili za blagoslov v novem šolskem in veroučnem letu.

V nedeljo danes teden bo praznovanje nedelje svetniških kandidatov v Šmartinu pri Kranju. Ob 15h bo molitev rožnega venca in ob 16h sveta maša, ki jo bo daroval novomeški škof Andrej Glavan. Lepo ste vabljeni.

OKLIC:

Zakrament svetega zakona želita prejeti:

Dejan Dolinar in Marjetka Majcen. Molimo za zaročenca, naj ju spremlja božji blagoslov.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019