24. nedelja med letom, 15.9.2013

Godovi v prihodnjem tednu: V ponedeljek Kornelij in Ciprijan, mučenca, v torek Robert Bellarmino, škof in cerkveni učitelj, v sreda Jožef Kupertinski, duhovnik, v četrtek Januarij, škof in mučenec, v petek Andrej in drugi korejski mučenci, v soboto Matej, evangelist in apostol, danes teden bomo obhajali 25. nedelja med letom – Slomškova nedelja.

Vzemite novo številko Družine.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7h.

Danes popoldne ste vabljeni v Kranj Šmartin k slovesnosti ob nedelji svetniških kandidatov. Ob 15h bo molitev rožnega venca in ob 16h slovesna sveta maša, ki jo bo ob somaševanju duhovnikov daroval novomeški škof Andrej Glavan.

V soboto bo potekal v Stični festival mladih – Stična 2013. Prijave sprejemam v župnišču, odhod avtobusa bo v soboto ob 8h izpred cerkve. Prijavite se čimprej.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019