26. nedelja med letom, 29.9.2013

V ponedeljek goduje sveti Hieronim, duhovnik in cerkveni učitelj, v torek Terezija Deteta Jezusa, devica in cerkvena učiteljica, v sredo god Angelov varuhov, v četrtek Frančišek Borgia, redovnik, v petek Frančišek Asiški, redovni ustanovitelj, v soboto Marija Favstina Kowalska, redovnica, nedelja bo 27. med letom – rožnovenska nedelja.

Vzemite novo številko Družine in Ognjišča in novo Rast.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7h.

V ponedeljek bo priprava na krst ob 20. uri, krščevanje bo v nedeljo, 6. oktobra po enajsti sveti maši.

V sredo ob 20. uri se začne šola za zakon. Vabljeni vsi, ki bi se radi dobro pripravili na zakrament svetega zakona.

V četrtek med uradnimi urami začnem sprejemati mašne namene za mesec december.

V četrtek po večerni maši bo sestanek Župnijskega pastoralnega sveta.

Petek je prvi v mesecu. Dopoldne bo obisk bolnih in ostarelih. Zvečer ste lepo vabljeni k sveti maši in pobožnosti v čast Jezusovemu Srcu. Pred mašo bo priložnost za sveto spoved.

Sobota bo prva v mesecu, po sveti maši bo tiho češčenje pred Najsvetejšim.

V torek začnemo z mesecem oktobrom, ki je še posebej posvečen molitvi rožnega venca. Povabljeni smo, da bi v oktobru bolj redno in večkrat molili doma rožni venec ali vsaj kakšno desetko rožnega venca, še posebej pa ste lepo vabljeni vsak dan v cerkev k skupni molitvi rožnega venca pol ure pred sveto mašo. Ob premišljevanju skrivnosti rožnega venca premišljujemo celotno Jezusovo in Marijino življenje. To je lepa, stara in preizkušena molitev.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019