27. nedelja med letom - rožnovenska, 6.10.2013

V ponedeljek goduje Rožnovenska Mati Božja, v torek Benedikta, devica in mučenka, v sredo Abraham, svetopisemski očak, v četrtek Danilo, škof, v petek Filip, diakon, v soboto Maksimilijan Celjski, mučenec, prihodnja nedelja bo 28. nedelja med letom, za našo župnijo žegnanjska nedelja – Smenj.

V sredo ob 17h bo srečanje skupine Abraham ob 17. uri. Naš gost bo g. Vinko Podbevšek župnik in dekan v Kranju.

V četrtek ob 20h bo sestanek za starše 3. in 4. razreda veroukarjev.

V četrtek po maši bo sestanek župnijske Karitas.

V četrtek ob 20.30 pa bo srečanje zakonske skupine.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali župnijski praznik – smenj – drugo obletnico posvetitve naše župnijske cerkve svetega Modesta. Pri vseh mašah bo nabirka za cerkev. Vsi ste lepo vabljeni, da se po pol deseti maši zadržite na župnijskem dvorišču. Gospodinje pa prosim, če napečete pecivo in dobrote za naše skupno druženje po maši. Zaradi druženja na župnijskem dvorišču pa prosim, če nebi parkirali avtomobilov na dvorišče. Enajste maše zato v nedeljo ne bo.

Poleg oznanjenih maš bo še 7. dan za pokojno Frančiško Pleša, v ponedeljek ob 19h.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019