28. nedelja med letom - SMENJ, 13.10.2013

V ponedeljek Kalist, papež in mučenec, v torek Terezija Velika, devica in cerkvena učiteljica, v sredo Marjeta Marija Alakok, devica in redovnica, v četrtek Ignacij Antiohijski škof in mučenec, v petek Luka, evangelist, v soboto Pavel od Križa, duhovnik, prihodnja nedelja bo 29. med letom – misijonska nedelja.

Vzemite novo številko Družine in Misijonskih obzorij.

V torek zjutraj bo maša pri sestrah ob 7h.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine. Lepo vabljeni.

V sredo ob 20h, bo potekala Šola za zakon. Zadaj v kiosku so še na voljo zgibanke, če pa koga poznate ki se zanima za šolo za zakon ga lahko opomnite da še ni prepozno.

V četrtek ob 20.30 srečanje zakonske skupine.

V petek po večerni maši bo srečanje za bralce beril. Vabljeni vsi bralci, ki berete berila pri maši ob nedeljah in med tednom. Na srečanju se nam lahko pridružite tudi tisti, ki niste bralci.

V soboto ob 15. uri bo srečanje za bolne in ostarele. Pol ure pred mašo bo na voljo spovednik, ob 15h bo sveta maša, ki jo bo vodil prejšnji kranjski župnik in dekan prelat Stanislav Zidar. Med sveto mašo bo možnost prejema zakramenta bolniškega maziljenja. Po sveti maši bomo imeli srečanje v dvorani, zato prosim gospodinje če pripravite kakšno pecivo in ga v soboto prinesete. Če kdo potrebuje prevoz naj sporoči v župnišče do petka.

Danes teden bomo obhajali misijonsko nedeljo. Pri vseh svetih mašah bo nabirka za misijone.

Umrla je Mara Poplašen iz Kidričeve ulica 45. Pogreb bo v ponedeljek ob 14h na mestnem pokopališču, po pogrebu bo sveta maša v župnijski cerkvi.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30