Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

29. nedelja med letom - misijonska, 20.10.2013

Godovi v tednu pred nami:

V ponedeljek goduje sv. Uršula, devica in mučenka, v torek blaženi Janez Pavel II., v sredo Janez Kapistran, duhovnik, v četrtek Anton Marija Claret, škof in redovni ustanovitelj, v petek Krizant in Darija, mučenca, v soboto Lucijan in Marcijan, mučenca, prihodnja nedelja je 30. med letom.

Vzemite novo številko Družine in novo Rast.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7. uri.

V soboto in nedeljo boste imeli priložnost za sveto spoved. Spovednik bo od drugod. V soboto bo spovedovanje od 18. ure naprej, v nedeljo pa od 7. ure in potem celo dopoldne pred mašami in med mašami. Veroukarji bodo pri spovedi med tednom.

Pred nami so prazniki Vseh svetih in vernih rajnih,ko bomo še posebej z mislimi in molitvijo povezani z našimi pokojnimi. S sveto spovedjo se pripravimo na praznike, da bomo lahko darovali svoje molitve in odpustke za naše rajne. Več o odpustih za naše rajne si preberite v Rasti.

Poleg oznanjenih maš bo še 7. dan za pokojno Maro

Poplašen v ponedeljek zvečer.

 

 

V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

 

MED TEDNOM: vsak dan ob 18h,
razen ob torkih je maša ob 7h zjutraj v kapeli pri sestrah
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00.

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 18.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 16.30-17.30


Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!


ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

Rast - februar 2020

pdfRAST- februar 2020

Duhovna misel v juniju

Vzemite moj jarem nase in učite se od mene, ker moj jarem je prijeten in moje breme je lahko.

Molitveni namen v juniju

za naše družine

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih