33. nedelja med letom, 17.11.2013

V ponedeljek bomo obhajali obletnico posvetitve bazilik sv. Petra in Pavla, v torek Matilda, redovnica, v sredo Edmund, kralj, v četrtek Darovanje Device Marije, v petek Cecilija, devica in mučenka, v soboto Klemen I., papež in mučenec, prihodnja nedelja je zadnja v cerkvenem letu in bomo obhajali praznik Kristusa Kralja vesoljstva.

Vzemite novo številko Družine in novo Rast, v župnišču pa dobite Mohorjeve knjige, tisti, ki ste jih naročili.

V torek zjutraj ob 7h bo maša pri sestrah.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V petek bomo obhajali god svete Cecilije, device in mučenke ter zavetnice cerkvene glasbe. Ob tem prazniku še posebej čestitam in se zahvalim vsem našim pevcem in pevkam ter organistom in tudi vam vsem, ki vsak dan prepevate pri ljudskem petju, da je tako naše bogoslužje lepo in Bogu v čast. Vabim vas v petek na praznik sv. Cecilije k sveti maši, kjer se bomo še posebej spomnili vseh pokojnih pevcev in pevk.

V petek pa bo med nami tudi misijonar g. Janez Krmelj. Ob 18h bo vodil sveto mašo po sveti maši pa bomo imeli z njim srečanje v dvorani. Zbirali bomo tudi prostovoljne prispevke in s tem pomagali pri njegovem požrtvovalnem delu v misijonih. Lepo vabljeni.

V nedeljo bomo obhajali praznik Kristusa Kralja vesoljstva, to je tudi zadnja nedelja cerkvenega leta, saj čez dva tedna stopamo že v adventni čas. Na praznik Kristusa Kralja zaključujemo leto vere, pri mašah bomo obnovili krstne obljube.

Ker je pred nami adventni čas, boste lahko že v soboto in nedeljo kupili adventne venčke. Ves izkupiček od venčkov bo namenjen župnijski Karitas.

Poleg oznanjenih maš bo še 7. dan za pokojno Dorotejo Hribar Aničič v četrtek zvečer.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019