SVETA DRUŽINA, 29.12.2013

V ponedeljek goduje Feliks, papež, v torek Silvester, papež, v sredo Marija, Božja Mati, slovesni praznik, v četrtek Bazilij Veliki in Gregor Nacianški, škofa in cerkvena učitelja, v petek Presveto Jezusovo ime, v soboto Angela, redovnica, prihodnja nedelja bo 2. po božiču.

Vzemite novo Rast.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7. uri.

V torek obhajamo drugi sveti večer, vabljeni k maši ob 18. uri, kjer se bomo Bogu zahvalili za leto, ki ga končujemo.

V sredo je slovesni praznik Marije, Božje Matere - Novo leto, sveti maši bosta ob 9.30 in 11. uri.

Petek je prvi v mesecu, vabljeni k pobožnosti v čast Jezusovemu Srcu.

V soboto, ker je prva v mesecu bomo imeli po maši češčenje Najsvetejšega.

Hvala vsem, ki ste lepo pripravili cerkev za božične praznike, hvala za jaslice in okrasitev, hvala mladini za božičnico in vsem pevcem in organistom, ki ste v teh dneh sodelovali. Bog povrni.

Verouka ta teden ne bo.

Umrl je Jožef Prevc iz Zoisove ulice 17. Pogreb bo v ponedeljek ob 15. uri na pokopališču v Bitnjah, po pogrebu bo sv. Maša v župnijski cerkvi v Stražišču. Gospod, daj mu večni pokoj in večna luč naj mu sveti. Naj počiva v miru. Amen.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 16.30-17.30

Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!

Rast - februar 2020

pdfRAST- februar 2020