2. NEDELJA PO BOŽIČU, 5.1.2014

V ponedeljek bo slovesni praznik svetih treh kraljev, v torek goduje Rajmund Penjafortski, duhovnik, v sredo Severin Noriški, škof, v četrtek Hadrijan, opat, v petek Gregor Niški, škof in cerkveni učitelj, v soboto Pavlin Oglejski, škof, prihodnja nedelja bo praznik Jezusovega krsta.

Vzemite novo številko Družine.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7. uri.

V ponedeljek obhajamo slovesni praznik Gospodovega Razglašenja ali svetih treh kraljev. Sveti maši bosta ob 9.30 in zvečer ob 18. uri. K večerni maši otroci prinesite svoje darove od adventne akcije. V ponedeljek ne bo verouka, vsi otroci se udeležite večerne maše. Pri večerni maši nas bodo obiskali koledniki.

Z rednim veroukom pričnemo v torek, 7. januarja po urniku. Verouk za 8. in 9. razred ta teden odpade. Prav tako odpade ves verouk v ponedeljek na praznik treh kraljev.

V ponedeljek zaradi praznika ne bo uradnih ur.

V četrtek med uradnimi urami bom sprejemal mašne namene za mesec marec.

V soboto po večerni maši bo naš gost msgr. Franci Petrič, glavni urednik Družine. V mesecu verskega tiska nam bo spregovoril o pomenu verskega tiska za naš čas. Lepo vabljeni.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019