Jezusovo darovanje - Svečnica, 2.2.2014

Godovi v prihodnjem tednu:

V ponedeljek goduje Blaž, škof in mučenec, v torek Jožef Leoniški, kapucin in misijonar, v sredo Agata, devica in mučenka, v četrtek Pavel Miki in drugi japonski mučenci, v petek Rihard , kralj, v soboto Hieronim Emilijani, redovni ustanovitelj, prihodnja nedelja bo 5. med letom.

Vzemite novo številko Družine.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7. uri.

Mašne namene za mesec april bom začel sprejemati v ponedeljek, nekaj mašnih namenov je še prostih v mesecu marcu. Mašne namene sprejemam do zapolnitve prostih dni. Torej ne sprejemam samo en dan, pač pa tudi druge dni lahko prinesete za mašo, seveda ko je polno, je pač polno, pa prihodnji mesec.

V ponedeljek bomo obhajali god svetega Blaža, vabljeni k sveti maši, pri kateri boste lahko dobili blagoslov sv. Blaža, da bi nas obvaroval bolezni grla in vsakega drugega zla. Maševal pa bo novomašnik g. Branko Setnikar, ki je kaplan v Železnikih. Prejeli bomo tudi novomašni blagoslov, zato lepo vabljeni.

V četrtek ob 20. uri bo srečanje članov Župnijskega pastoralnega sveta.

Petek je prvi v mesecu. Dopoldne bom obiskal bolne in starejše, lepo ste povabljeni ta dan k prejemu zakramentov in k pobožnosti v čast Jezusovemu Srcu.

V soboto bo po maši češčenje Najsvetejšega.

V petek ob 19. uri, bomo imeli kulturni večer pred državnim praznikom Prešernovim dnevom. Gost večera bo zgodovinar Stane Granda, ki nam bo spregovoril na temo"Slovenci, od kod in kam?". Lepo vabljeni.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019