Ul. XXXI. divizije 1, 4000 Kranj

Tel. 04/202-55-00

zupnija.kranj-zlato.polje@rkc.si

Jezusovo darovanje - Svečnica, 2.2.2014

Godovi v prihodnjem tednu:

V ponedeljek goduje Blaž, škof in mučenec, v torek Jožef Leoniški, kapucin in misijonar, v sredo Agata, devica in mučenka, v četrtek Pavel Miki in drugi japonski mučenci, v petek Rihard , kralj, v soboto Hieronim Emilijani, redovni ustanovitelj, prihodnja nedelja bo 5. med letom.

Vzemite novo številko Družine.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7. uri.

Mašne namene za mesec april bom začel sprejemati v ponedeljek, nekaj mašnih namenov je še prostih v mesecu marcu. Mašne namene sprejemam do zapolnitve prostih dni. Torej ne sprejemam samo en dan, pač pa tudi druge dni lahko prinesete za mašo, seveda ko je polno, je pač polno, pa prihodnji mesec.

V ponedeljek bomo obhajali god svetega Blaža, vabljeni k sveti maši, pri kateri boste lahko dobili blagoslov sv. Blaža, da bi nas obvaroval bolezni grla in vsakega drugega zla. Maševal pa bo novomašnik g. Branko Setnikar, ki je kaplan v Železnikih. Prejeli bomo tudi novomašni blagoslov, zato lepo vabljeni.

V četrtek ob 20. uri bo srečanje članov Župnijskega pastoralnega sveta.

Petek je prvi v mesecu. Dopoldne bom obiskal bolne in starejše, lepo ste povabljeni ta dan k prejemu zakramentov in k pobožnosti v čast Jezusovemu Srcu.

V soboto bo po maši češčenje Najsvetejšega.

V petek ob 19. uri, bomo imeli kulturni večer pred državnim praznikom Prešernovim dnevom. Gost večera bo zgodovinar Stane Granda, ki nam bo spregovoril na temo"Slovenci, od kod in kam?". Lepo vabljeni.

 

 

V SPOMIN NA PRVEGA ŽUPNIKA +g. Milana Grdena

 V-spomin-pokojnemu-župniku-Milanu-Grdenu.pdfSVETE MAŠE

 

MED TEDNOM: vsak dan ob 18h,
razen ob torkih je maša ob 7h zjutraj v kapeli pri sestrah
OB NEDELJAH: 8.00 in 10.00.

OB PRAZNIKIH MED TEDNOM: 9.00 IN 18.00

 

URADNE URE


ŽUPNIJSKI URAD:

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h - 9h in 16.30-17.30


Ob sobotah, nedeljah ter cerkvenih in državnih praznikih ni uradnih ur!


ŽUPNIJSKA KARITAS:

po dogovoru, pokličite po telefonu

tel.  Karitas: 030 607 929

 

 

Rast - februar 2020

pdfRAST- februar 2020

Duhovna misel v juniju

Vzemite moj jarem nase in učite se od mene, ker moj jarem je prijeten in moje breme je lahko.

Molitveni namen v juniju

za naše družine

Spoštovani obiskovalec. Naša spletna stran uporablja piškotke. Več informacij o piškotkih

Sprejemam piškotke.

Več informacij o piškotkih