5. VELIKONOČNA NEDELJA, 18.5.2014

V ponedeljek goduje Krispin, redovnik, v torek Bernardin Sienski, duhovnik, v sredo Timotej, diakon in mučenec, v četrtek Marjeta Kasijska, redovnica, v petek Servul Tržaški, mučenec, v soboto praznik Marije Pomagaj, prihodnja nedelja bo 6. velikonočna nedelja.

Vzemite novo številko Družine.

Danes popoldne ob 14h bo šmarnična pobožnost z petimi litanijami Matere Božje, na Rupi bodo šmarnice ob 19. uri.

Maša pri sestrah bo v torek zjutraj ob 7. uri.

V sredo po večerni maši bo srečanje svetopisemske skupine.

V petek od 18. ure naprej boste imeli priložnost za sveto spoved, spovedoval bo spovednik iz Ljubljane. Še posebej ste vabljeni starši in domači prvoobhajancev in seveda vsi ostali.

V petek ne bo molitvene ure, pač pa bomo pred Najvetejšim molili rožni venec ob 18.30. uri.

Petek zvečer bo na Brezjah večer slovenskih narodnih izročil. Program se bo začel z večernicami ob 19. uri, ob 20. uri bo sveta maša in nato procesija z milostno podobo po vasi. Celo noč bo molitveno bdenje, ki ga bodo vodile različne skupine.

V soboto ob 10. uri bo na Brezjah somaševanje škofov in duhovnikov ob osrednji slovesnosti ob 200 obletnici milostne podobe Marije Pomagaj. Popoldne od 17h do 21h bo na Brezjah škofijski dan mladih.

V nedeljo bomo pri maši ob 9.30 imeli slovesnost prvega svetega obhajila. Maše ob 11. uri prihodnjo nedeljo ne bo!

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019