7. VELIKONOČNA NEDELJA, 1.6.2014

V ponedeljek godujeta Marcelin in Peter, mučenca, v torek Karel Lwanga in drugi ugandski mučenci, v sredo Peter Veronski, redovnik in mučenec, v četrtek Bonifacij, škof in mučenec, v petek Nobert, škof in redovni ustanovitelj, v soboto Prvi mučenci tržaške Cerkve, prihodnjo nedeljo bomo obhajali slovesni praznik Binkošti.

Vzemite novo številko Družine in Ognjišča.

V ponedeljek bom začel sprejemati mašne namene za mesec avgust.

Pri sestrah bo maša ta teden izjemoma v sredo zjutraj, v torek pa bo zvečer v župnijski cerkvi.

Vsak dan v mesecu juniju bomo pri tedenskih mašah prisluhnili Vrtnicam.

Ves teden bomo obhajali devetdnevnico v čast svetemu Duhu.

Petek je prvi v mesecu dopoldne bom obiskal bolne in ostarele, zvečer ste lepo vabljeni k pobožnosti v čast Jezusovemu Srcu. Ob 18h bomo molili molitveno uro na čast Svetemu Duhu.

V soboto bo po maši tiho češčenje Najsvetejšega.

V soboto bo ob 11. uri v Kočevskem rogu ob breznu pod Krenom obletna spominska maša.

Veroukarji, ki ste sodelovali pri Slomškovem bralnem priznanju pridite v petek zvečer k sveti maši, po maši bomo imeli kratko srečanje.

V kiosku lahko dobite prijavnice za letošnji oratorij. Vse informacije so napisane na prijavnici.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Darka Veternika v četrtek zvečer.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec junij 2019