BINKOŠTI, 8.6.2014

V ponedeljek bomo obhajali praznik Marije, Matere Cerkve, v torek Bogumil Poljski, škof, v sredo Barnaba, apostol, v četrtek Eskil, mučenec, v petek Anton Padovanski, redovnik in cerkveni učitelj, v soboto Valerij in Rufin, mučenca, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Svete Trojice.

Vzemite novo številko Družine, Misijonskih obzorij in novo Rast.

Jutri na binkošni ponedeljek bo pri sestrah celodnevno češčenje Svetega Rešnjega Telesa. Maša bo v kapeli ob 7. uri zjutraj. Najsvetejše bo po maši izpostavlčjeno v češčenje do 12. ure, popoldne pa od 14. do 18. ure, ko bo sklep češčenja v kapeli. Sveta maša pa bo zvečer kot običajno v župnijski cerkvi ob 19. uri.

V torek bo sveta maša pri sestrah zjutraj ob 7. uri. Zvečer pa bo ob 19. uri srečanje katoliške karizmatične prenove.

V soboto dopoldne ob 10. uri vabim vse družine letošnjih prvoobhajancev, da se zberemo na Brezjah, kjer bo srečanje za prvoobhajance.

Prihodnjo nedeljo bo ob 10. uri pri sveti maši prepeval Mešani pevski zbor sv. Jurija iz Starega trga pri Ložu.

Prihodnja nedelja je tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za cerkev.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec junij 2019