19. NEDELJA MED LETOM, 10.8.2014

V ponedeljek goduje Klara, devica in redovna ustanoviteljica, v torek Ivana Šantalska, vdova in redovnica, v sredo Poncijan, papež in Hipolit, duhovnik, mučenca, v četrtek Maksimilijan Kolbe, duhovnik in mučenec, v petek Marijino Vnebovzetje, v soboto Rok, romar in spokornik, prihodnja nedelja bo 20. nedelja med letom.

Vzemite novo številko Družine in Misijonskih obzorij.

Pri sestrah bo maša v torek in četrtek zjutraj ob 7. uri.

V četrtek ne bo večerne svete maše, ampak samo zjutraj ob 7h pri sestrah. Vabljeni pa ste zvečer ob 19.30 na Primskovo na predvečer praznika Marijinega Vnebovzetja k sveti maši in procesiji, ki jo bo vodil kardinal Franc Rode.

V petek bomo obhajali slovesni in zapovedani praznik Marijinega Vnebovzetja. Sveti maši bosta dopoldne ob 7.30 in ob 10. uri pri obeh svetih maša bomo obnovili posvetitev Mariji, pri maši ob 10. uri pa bomo zapeli tudi litanije na čast Materi božji z odpevi in prejeli blagoslov z Najsvetejšim.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Ivana Sklepiča v sredo zvečer.

OKLIC:

Zakrament svetega zakona želita prejeti ženin Jaka Nadižar in nevesta Irena Prašnički.

Ženin Anže Kuhar in nevesta Isabelle Sebastian.

Ženin Jernej Pilar in nevesta Eva Karničnik.

Oklici so objavljena na oglasni deski, mi pa molimo za novoporočence.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec junij 2019