22. NEDELJA MED LETOM, 31.8.2014

V ponedeljek goduje Tilen, opat, v torek Marjeta, devica in mučenka, v sredo Gregor Veliki, papež in cerkveni učitelj, v četrtek Rozalija Sicilska, devica in spokornica, v petek Mati Terezija, redovnica v soboto Zaharija, prerok, prihodnja nedelja bo 23. nedelja med letom – Angelska nedelja.

V ponedeljek po večerni sveti maši bom sprejemal mašne namene za mesec november.

V torek bo sveta maša zjutraj ob 7. uri v cerkvi.

V četrtek in petek bo potekal vpis k verouku, urnik vpisa imate objavljen v Rasti, na oglasni deski in na župnijski spletni strani.

Petek je prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer ste vabljeni k molitveni uri in pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu.

Sobota bo prva v mesecu, po maši bo češčenje Najsvetejšega.

V soboto ob 10. uri bo srečanje za ministrante, še posebej vabljeni novi ministrantje.

Prihodnjo nedeljo bomo ob 10. uri imeli šolsko mašo ob začetku veroučnega leta. Pri maši bo blagoslov šolskih torb.

Pevske vaje za otroški zbor bodo v nedeljo ob 9. uri.

V soboto zvečer ob 19. uri bo na Brezjah sveta maša in po njej procesija z milostno podobo ob obletnici kronanja brezjanske Marije. Po procesiji bo celonočno bdenje v cerkvi.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Pavlo Urbanc v četrtek zvečer.

PONEDELJEK: 8.00 DO 9.00

ČETRTEK: 8.00 DO 9.00 IN 17.30 DO 18.30

Rast za mesec april 2019

Duhovna misel v postu 2019

V resnici je nosil naše bolezni,

naložil si je naše bolečine,

mi pa smo ga imeli za zadetega,

udarjenega od Boga in ponižanega.

On pa je bil ranjen zaradi naših prestopkov,

strt zaradi naših krivd.

Iz 53,4-5