SPOMIN VSEH VERNIH RAJNIH, 2.11.2014

V ponedeljek goduje Viktorin Ptujski, škof in mučenec, v torek Karel Boromejski, škof, v sredo Zaharija in Elizabeta, starši Janeza Krstnika, v četrtek Lenart, opat, v petek Engelbert, škof, v soboto Bogomir, škof, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik posvetitve lateranske bazilike, zahvalna nedelja.

Vzemite novo številko Družine in Mavrice.

V ponedeljek bom začel sprejemati mašne namene za mesec januar.

V ponedeljek bo nadaljevanje seminarja, ki ga pripravlja katoliška karizmatična prenova.

V torek bo sveta maša pri sestrah zjutraj ob 7. uri.

V sredo bo sveta maša tudi na Rupi ob 17. uri.

V sredo bo srečanje šole za zakon.

V četrtek ob 20h bo srečanje članov ŽPS.

Petek bo prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše zvečer ste vabljeni k pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu, ob 17h bo molitvena ura.

V petek ob 20h bo srečanje za mladino.

V soboto bo po sveti maši tiho češčenje Najsvetejšega, ker bo sobota bo prvem petku.

V soboto ob 20h bodo pevske vaje za mladinski pevski zbor.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali zahvalno nedeljo, letos sovpada z praznikom posvetitve lateranske bazilike. Po sveti maši bomo zapeli zahvalno pesem.

Spredaj pri kapeli, kjer je tabernakelj lahko oddaste svoje darove, ki bodo namenjeni za svete maše za duše v vicah.

Vsak večer bomo v mesecu novembru po maši molili za pokojne po namenih, ki ste jih naročili, lahko jih še naročite v župnijski pisarni.

Umrla je Ivana Gale iz Kebetove ulice 16, pogreb bo v sredo ob 16. uri na mestnem pokopališču v Kranju. Gospod daj ji večni pokoj. In večna luč naj ji sveti. Naj počiva v miru. Amen.

Poleg maš, ki so že oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Marijano Dolinar v četrtek zvečer.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30