33. NEDELJA MED LETOM, 16.11.2014

V ponedeljek goduje Elizabeta Ogrska, redovnica, v torek obletnica posvetitve bazilik sv. Petra in Pavla, v sredo Matilda, redovnica, v četrte Edmund, kralj, v petek Darovanje Device Marije, v soboto Cecilija, devica in mučenka, v nedeljo slovesni praznik Kristusa Kralja vesoljstva.

Vzemite novo številko Družine.

Maša pri sestrah bo trikrat v tem tednu in sicer v ponedeljek, torek in soboto zjutraj ob 7. uri.

V sredo bo svetopisemska skupina po večerni maši.

V sredo zvečer bo srečanje šole za zakon ob 21.00.

V četrtek srečanje zakonske skupine ob 20.30.

V petek bomo molili molitveno uro na čast Svetemu Duhu za novega nadškofa ob 17. uri.

V petek on 19. uri bo srečanje za mladino.

V soboto bomo obhajali god sv. Cecilije zavetnice cerkvene glasbe. Pri večerni maši bodo sodelovali otroški, mladinski in ženski zbor.

V nedeljo bomo obhajali slovesni praznik Kristusa Kralja vesoljstva in zadnjo nedeljo cerkvenega leta.

Prihodnjo nedeljo ob 15. uri bo v ljubljanski stolnici škofovsko posvečenje, lepo ste vabljeni na posvečenje, lahko pa boste spremljali prenos tudi preko TV. V tem tednu smo še posebej povabljeni da molimo za novega nadškofa, vabljeni tudi v petek k molitveni uri v ta namen.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za mesec junij 2019