KRISTUS KRALJ VESOLJSTVA, 23.11.2014

V ponedeljek goduje Andrej in drugi vietnamski mučenci, v torek Katarina Aleksandrijska, mučenka, v sredo Leonard Portomavriški, redovnik in misijonar, v četrtek Modest, škof, v petek Katarina Laboure, redovnica, v soboto Filomen, mučenev, nedelja bo 1. adventna.

Vzemite novo številko Družine, Ognjišča in novo Rast. V župnišču lahko prevzamete Mohorjeve knjige, tisti, ki ste jih naročili.

Pri sestrah bo maša v torek in soboto ob 7. uri zjutraj.

V torek odpade verouk za 6. razred, v četrtek pa odpade verouk za 2. in 3. razred. Ostali razredi imajo verouk po urniku. V četrtek odpadejo uradne ure zaradi 24-urnega češčenja.

V soboto bomo izdelovali adventne venčke, ki jih boste lahko kupili prihodnji teden. Cena venčka bo 10€, ves izkupiček bo namenjen za župnijsko Karitas. Adventne venčke bomo izdelovali ob 10. uri. Obvezno sodelovanje je za birmance, vabljeni tudi starši, in vsi ostali.

V četrtek bomo obhajali slovesni praznik sv. Modesta, zavetnika naše župnije in imeli bomo tudi 24-urno češčenje Najsvetejšega. Začeli bomo v sredo z večerno mašo ob 18. uri. Na praznik sv. Modesta v četrtek, bosta sveti maši dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 18. uri, ko bomo imeli tudi sklep češčenja. Za češčenje po noči se prosim vpišite na list, ki je zadaj pod korom, da bi vsaj vsako uro bil nekdo dežuren, da Jezus ne bo sam na oltarju. Mladina pripravlja češčenje v sredo od 20h do 21h. Vabljeni tudi birmanci.

V petek bomo molili molitveno uro za družine ob 17h.

Srečanje mladine bo v petek ob 19. uri.

V soboto bomo začeli z devetdnevnico pred praznikom Marijinega Brezmadežnega spočetja.

Prihodnja nedelja bo 1. adventna, ki je tudi nedelja Karitas. Pri vseh mašah bo darovanje za Karitas.

Miklavž tudi letos prosi za pomoč pri darilih za otroke. Več imate napisano v Rasti.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30