2. ADVENTNA NEDELJA, 7.12.2014

V ponedeljek Brezmadežno spočetje Device Marije, v torek Valerija, mučenka, v sredo Loretska Mati Božja, v četrtek Damaz I., papež, v petek Devica Marija iz Guadalupe, v soboto Lucija, devica in mučenka, prihodnja nedelja bo 3. adventna nedelja.

Vzemite novo številko Družine, Prijatelja in novo Rast.

V ponedeljek bomo obhajali slovesni praznik Brezmadežnega spočetja Device Marije. Sveti maši bosta dopoldne ob 9h in zvečer ob 18h. K večerni maši še posebej vabljeni veroukarji zagotovo pa birmanci, ker ta dan ne bo verouka zaradi praznika. V ponedeljek tudi ne bo uradnih ur.

Pri sestrah bo maša v torek in soboto zjutraj ob 7. uri.

V torek zvečer bo srečanje katoliške karizmatične prenove ob 19. uri, maša bo tudi ob 18h.

V sredo ob 16h bo srečanje skupine Abraham, naš gost bo g. Janez Ferkolj, župnik na Bledu. Predstavil nam bo Baragovo pot v Ameriki.

V petek bomo molili molitveno uro za domovino.

V Rasti je oznanjeno, da bo v petek Taizeisko srečanje, vendar bo odpadlo, ker bo prestavljeno po novem letu.

V kiosku lahko kupite koledarje, kadilo in vse potrebno za praznike.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30