3. ADVENTNA NEDELJA, 14.12.2014

V ponedeljek Marija di Rossa, redovnica, v torek Adelajda, kraljica, v sredo Janez de Matha, redovni ustanovitelj, v četrtek Gacijan, misijonar, v petek Urban V., papež, v soboto Vincencij Romano, duhovnik, prihodnja nedelja bo 4. adventna nedelja.

Vzemite novo številko Družine, glasilo za nove duhovne poklice, kupite lahko v kiosku tudi Misijonska obzorja, Revijo Prenove v duhu, in Revijo z naslovom Praznična, ki jo je pripravila založba Družina.

V kiosku sedaj po maši lahko kupite vse potrebno za božične praznike.

Pri sestrah bo maša v torek zjutraj ob 7. uri.

V torek zvečer ob 18. uri bomo začeli z božično devetnevnico, vabljeni otroci in odrasli, še posebej birmanci in prvoobhajanci.

V sredo bo svetopisemska skupina po večerni maši.

V petek ne bomo imeli češčenja pred sveto mašo.

V soboto in nedeljo bo priložnost za sveto spoved. V soboto ob 17. ure naprej, v nedeljo pa zjutraj od 7. ure dalje.

Vabim zakonske jubilante, torej vse, ki ste v tem letu ali pa še boste obhajali okroglo obletnico poroke, da se do nedelje prijavite v župnišču. Slovesnost zakonskih jubilantov bo na praznik sv. Štefana ob 10. uri.

Prihodnja nedelja bo tretja v mesecu, pri vseh mašah bo darovanje za cerkev.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojnega Rudolfa Čebaška v četrtek zvečer.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 17.30 - 18.30