4. ADVENTNA NEDELJA, 21.12.2014

V ponedeljek goduje Frančiška, redovna ustanoviteljica, v torek Janez Kancij, duhovnik v sredo Adam in Eva, v četrtek Božič – Gospodovo rojstvo, v petek Štefan, diakon in muičenec, v soboto Janez, apostol in evangelist, v nedeljo praznik svete Družine.

Vzemite novo božično številko Družine, in novo številko Ognjišča.

V kisoku lahko kupite koledarje, kadilo, oglje in razglednice.

Maša pri sestrah bo v torek in sredo zjutraj ob 7. uri.

V sredo dopoldne bom obhajal bolne in starejše pred prazniki, če bi še kdo, poleg rednih, ki jih obiskujem za prve petke, opravil sveto spoved in prejel sveto obhajilo pred božičnimi prazniki prosim, sporočite v župnišče.

V sredo bomo obhajali prvi sveti večer. Maša svetega večera bo ob 18. uri.

V četrtek bomo obhajali praznik Gospodovega rojstva – Božič. Praznovanje bomo začeli z polnočno mašo, na praznik bodo svete maše še zjutraj ob 7.30 – pastirska ali zorna sveta maša in ob 10. uri – dnevna božična maša.

V petek na praznik svetega Štefana bosta maši dopoldne ob 7.30 in 10. uri. Pri maši ob 10. uri bomo imeli srečanje zakonskih jubilantov. Danes se še lahko prijavite. Jubilantje počakate pred cerkvijo ob 9.45.

Prihodnjo nedeljo na praznik svete Družine bo blagoslov otrok pri maši ob 10. uri.

Verouka v tem tednu ne bo, vsi otroci ste še naprej vabljeni k božični devetnevnici.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019