NEDELJA SVETE DRUŽINE, 28.12.2014

V ponedeljek goduje Tomaž Becket, škof in mučenec, v torek Feliks I., papež, v sredo Silvester, papež, v četrtek Marija, Božja Mati, v petek Bazilij Veliki in Gregor Nazianški, škofa in cerkvena učitelja, v soboto Presveto Jezusovo ime, prihodnja nedelja bo 2. po božiču.

V ponedeljek ob 19h bo priprava na lkrst, krščevanje bo prihodnjo nedeljo ob 11. uri.

V torek in soboto bo mašah pri sestrah ob 7. uri zjutraj.

V sredo bomo obhajali 2. sveti večer in zadnji dan koledarskega leta, lepo vabljeni k sveti maši ob 18. uri. Po maši bomo zapeli zahvalno pesem za vse prejete dobrote minulega leta.

V četrtek bomo obhajali slovesni praznik Marije, Božje Matere in prvi dan novega leta. Sveti maši bosta po nedeljskem redu zjutraj ob 7.30 in ob 10. uri.

Petek bo prvi v mesecu, vabljeni k molitveni uri ob 17h, molili bomo v zahvalo za prejete dobrote. Sveta maša bo ob 18h s pobožnostjo na čast Jezusovemu Srcu.

Soboto bo prva v mesecu, po maši bo tiho češčenje Najsvetejšega. Uradnih ur v tem tednu ne bo, ravno tako ne bo verouka.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019