2. NEDELJA PO BOŽIČU, 4.1.2015

V ponedeljek Janez Nepomuk, škof, v torek Gospodovo razglašenje, v sredo Rajmund Penjafortski, duhovnik, v četrtek Severin Noriški, opat, v petek Hadrijan, opat, v soboto Gregor Niški, škof in cerkveni učitelj, prihodnjo nedeljo bomo obhajali praznik Jezusovega krsta.

Vzemite novo številko Družine in novo Rast.

V ponedeljek dopoldne med uradnimi urami bom začel sprejemati mašne namene za mesec marec.

V ponedeljek bomo obhajali tretji sveti večer pred praznikom Gospodovega razglašenja. Tako, kot prva dva sveta večera ste povabljeni da blagoslovite svoje hiše in stanovanja.

V torek bomo obhajali slovesni praznik Gospodovega razglašenja – svetih treh kraljev. Sveti maši bosta dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 18. uri.

Ker letos ne bodo hodili koledniki po župniji, lahko svoj dar za trikraljevsko akcijo oddaste v nabiralnik pod korom.

Veroukarji, ki ste zbirali svoje darove v adventni akciji za lačne otroke, boste svoj dar prinesli v torek zvečer k sveti maši in jih položili spredaj k jaslicam.

Verouka ta teden še ne bo, zato pa vsi otroci pridete k sveti maši v torek na praznik treh kraljev ob 18h. Po maši pa počakate v cerkvi.

V četrtek bo v naši cerkvi božični koncert ob 19. uri. Pripravlja ga simfonični orkester glasbene šole Kranj. Zato bo v četrtek večerna sveta maša izjemoma pri sestrah v kapeli ob 18. uri.

V petek bomo molili molitveno uro 17h na čast sv. Duhu.

Prihodnjo nedeljo na praznik Jezusovega krsta bomo pri vseh mašah obnovili svoje krstne obljube.

v prihodnjih dneh poskušajte čimprej poravnati naročnine za verski tisk.

Umrl je Silvester Mravlje iz Šorlijeve ulice 4. Pogreb bo v ponedeljek ob 14. uri na pokopališču v Bitnjah. Gospod, daj mu večni pokoj. In večna luč naj mu sveti, naj počiva v miru. Amen.

od ponedeljka do petka po večerni maši

Kadar mašuje kdo drug uradne ure odpadejo.

Rast za avgust 2019