3. NEDELJA MED LETOM, 25.1.2015

V ponedeljek godujeta Timotej in Tit, škofa, v torek Angela Merici, ustanoviteljica uršulink, v sredo Tomaž Akvinski, duhovnik in cerkveni učitelj, v četrtek Konstancij, škof, v petek Hijacinta, tretjerednica, v soboto Janez Bosko, duhovnik in ustanovitelj salezijancev, prihodnja nedelja bo 4. nedelja med letom.

Vzemite novo številko Družine in Mavrice.

V torek bo sveta maša pri sestrah ob 7. uri.

Uradne ure bodo v tem tednu samo v četrtek popoldne od 16.30. do 17.30, ker bom zadržan.

V ponedeljek ob 19h bo priprava na krst, krščevanje bo prihodnjo nedeljo ob 11. uri.

V petek bomo molili molitveno uro na čast Svetemu Duhu za naše prvoobhajance in birmance.

Poleg maš, ki so oznanjene v Rasti bo še 7. dan za pokojno Marijo Planinc, v soboto zvečer.

Danes zvečer ob 18. uri bo dobrodelni koncert z naslovom Pomagajmo si. Koncert bo v domu krajanov na Primskovem, vstopnice za koncert lahko kupite sedaj po maši v zakristiji.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30