4. NEDELJA MED LETOM, 1.2.2015

V ponedeljek praznik Jezusovega darovanja – svečnica, v torek Blaž, škof in mučenec, v sredo Jožef Leoniški, kapucin in misijonar, v četrtek Agata, devica in mučenka, v petek Pavel Miki in drugi japonski mučenci, v soboto Rihard, kralj, prihodnja nedelja bo 8. nedelja med letom.

Vzemite novo številko Družine in novo Rast.

V ponedeljek bomo obhajali praznik Jezusovega darovanja – svečnico. Sveti maši bosta dopoldne ob 9. uri in zvečer ob 18. uri. Pri obeh mašah bomo blagoslovili sveče, ki jih boste lahko kupili. Ta dan ne bo uradnih ur, ker je praznik.

V torek bomo obhajali god svetega Blaža sveti maši bosta zjutraj ob 7. pri sestrah in zvečer ob 18h v cerkvi. Pri obeh mašah bo blagoslov svetega Blaža.

V sredo ob 21h bo srečanje Šole za zakon.

V četrtek dopoldne bom začel sprejemati mašne namene za mesec april.

V četrtek ob 20. uri bo srečanje članov ŽPS.

Petek je prvi v mesecu, dopoldne bom obiskal bolne in starejše, zvečer ste lepo vabljeni k pobožnosti na čast Jezusovemu Srcu in k molitveni uri eno uro pred sveto mašo.

V soboto bomo po večerni maši imeli kulturni večer pred Prešernovim praznikom. Gost večera bo g. France Pibernik. Lepo ste vabljeni.

Če ima kdo še namen poravnati naročnino za verski tisk, naj to če se le da stori v tem tednu, ali pa vsaj sporoči, da ima namen poravnati.

ponedeljek: 8h - 9h

četrtek: 8h-9h in 16.30 - 17.30